Запиши у вигляді рівності яку частину години становить 1хв 7хв 1сек 24сек


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Алёна.

в 1 ч - 60 мин = 3600 с

1 мин = 1/60 ч

7 мин = 7/60 ч

1 сек = 1/3600 ч

24 сек = 24/3600 ч = 1/150 ч   

Отвечает Харин Егор.

в 1 ч - 60 мин = 3600 с

1 мин = 1/60 ч

7 мин = 7/60 ч

1 сек = 1/3600 ч

24 сек = 24/3600 ч = 1/150 ч