Знайдіть усі натуральні розвязки нерівності 99<х<\124,що кратні 9


Ответы на вопрос

Отвечает Стратилатов Евгений.

99 < х > 124
99 : 9 = 11 - число 99 кратно 9
х = 99 + 9 = 108 < 124 
х = 108 + 9 = 117 < 124
х = 117 + 9 = 126 > 124
99 < 108; 117 < 124
Вiдповiдь: 108 i 117.