Аулада ақ және сұр қояндар жүр. Барлық қояндардың 0,6- сы сұр қояндар, қалғаны ақ қояндар. Сұр

қояндардың саны ақ қояндардан бесеуі артық. Аулада барлығы неше ақ қоян бар?

Ответы на вопрос

Отвечает Старикова Ксюша.
 \left \{ {{0,6(x+y)=y} \atop {y=x+5}} \right.
x=10, y=15