У бібліотеці на першому стеладі 174 книжки, на 2-су - 65 книжок менше, ніж на 1-му, а на 3-му -еа

96 книжок менше, ніж на перших двох стелажах разом. Скільки книжок стоїть на третьрму стелажі.

Ответы на вопрос

Отвечает Горюнова Ксения.
174-65=109(кн)на друг .стіл
174+109=283(кн)на1 і2разом
283-96=187(кн)на3стілажі
Отвечает Николай Аляев.
Ответ - 187
Ответ - 187
Ответ - 187
Ответ - 187