Знайти площу бічної поверхні правильної чотирикутної піраміди, бічне ребро якої 5см а ребро основи

становить 6см​

Ответы на вопрос

Отвечает Анфиногенова Ульяна.

Пошаговое объяснение:

S(осн)=4*6*5=120(см)