Коротка умова для цього.З паличок учень склав 6 одинакових трикутників і один квадрат. Скільки для

цього потрібно було паличок.?

Ответы на вопрос

Отвечает Шевкаленко Юлиана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3*6=18+4=22