Пожалуйста помогите!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Даю най!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! При якому

значенні x вектори а (x; 4) і b (20; -10) перпендикулярні? 1. –2 2. –4 3. 2 4. 4

Ответы на вопрос

Отвечает Кононенко Елизавета.

Відповідь:

3)  x=2

Покрокове пояснення:

Два ненульові вектори перпендикулярні тоді і тільки тоді, коли їхній скалярний добуток дорівнює нулю.

(a*b)=0

a*b=x*20+4*(-10)=0

20x-40=0

20x=40

x=2