В одній шафі 23 підручники, а в другій -на 2 більше. Скільки всього підручників у двох шафах?


Ответы на вопрос

Отвечает Зимина Анастасия.
Кількіст підручників дорівнює 23+23+2=46+2=48
Отвечает Соколова Ксения.
В першій шафі - 23 підручники, тоді в другій - 23+2=25 підручників
У двох шафах разом 23+25=48 підручників
Відповідь: 48