Бабка пролетіла 135 м за 15с. Метелик 2/3 цього шляху подолав 30 с. На скільки швидкість бабки

більша за швидкість метелика?

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.
1) 135×2/3=45×2=90 (м) - стільки пролетів метелик;
2) 135/15=9 (м/с) - швидкість бабки;
3) 90/30=3 (м/с) - швидкість метелика;
4) 9/3=3 (рази) - на стільки швидкість бабки більша за швидкість метелика.
Відповідь: у 3 рази.