Ламана складається з трьох ланок. Довжина першої ланки дорівнює 7,4 см, що на 2,7 см менше від

довжини другої ланки і на 3,8 см більше за довжину третьої. Чому дорівнює довжина ламаної?

Ответы на вопрос

Отвечает Klymuk Masha.
1) 7,4 + 2,7 = 10,1 см - длина 2 части ломаной
2) 7,4 - 3,8 = 3,6 см - длина 3 части ломаной
3) 7,4 + 10,1 + 3,6 = 21,1 см - длина всей ломаной 
Отвечает Калашников Никита.
7,4+2,7=10,1см-2 звено
7,4-3,8=3,6см-3 звено
7,4+10,1+3,6=21,1см-длина ломаной