Юннати зібрали з 2 грядок по 5 кг цибули. 3 кг вони залишили на насіння , а решту цибулю віддали в

шкілтну їдальню. скільки кг цибулі віддали в їдальню

Ответы на вопрос

Отвечает Булдакова Жанна.
1)2*5=10-зібрали
2)10-3=7-кг цибулі віддали в їдальню