ДОПОМОЖІТЬ!!! довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 60 см. його висота становить 40% довжини

і 3\4 ширини. обчисліть об"єм.

Ответы на вопрос

Отвечает Медведева Екатерина.
1)60:100=0,6×40=24-висота 2)24×4:3=32-ширина 3)60×24×32=46080-об'эм