На швейній фабриці одна бригада витратила на пошиття халатів 960 м тканини а друга 1155 м. Перша

бригада пошила на 65 халатів менше ніж друга. Скільні халатів пошила кожна бр гада якщо витрата тканини на один халатоднаково?

Ответы на вопрос

Отвечает Дубровский Адель.
1)1155-960=195 (м.) -на бiльше тканини витратила друга бригада;
2)195:65=3 (м.)-тканини потрiбно щоб пошити один халат;
3)1155:3=385 (х,)-пошила друга бригада;
4)960:3=320(х) пошила перша бригада
Отвечает Лаас Диана.
Х+(х-65)=960+1155
2х=2115+65
2х=2180
х=1090 (хал.)-пошила 1 бриг.

х-65=1090-65=1025 (хал.)пошила 2 бриг