Запишіть корроткий запис до задачі. Задача: На фермі коровам дають на добу 6 ц сіна, а вівцям - 3

ц. На скільки діб вівцям і коровам вистачить 108 ц сіна?

Ответы на вопрос

Отвечает Рудь Илья.
1 доба-корови= 6ц
1 доба вівці=3 ц 
маємо 108 ц, діб , на скільки вистачить 108 ц-?
108/(6+3)=108/9=12діб