Чрму дорівнює сума кубів цифр числа 2013??? Допоможіть оч надо....))


Ответы на вопрос

Отвечает Шурц Ярик.
2³ = 8 (2*2*2 = 8)
0³ = 0 (0*0*0 = 0)
1³ = 1 (1*1*1 = 1)
3³ = 27 (3*3*3 = 27)