Кількість розумних дівчат у Хацапетівці на 40 процентів більша від кількості красивих, а 25

процентів розумних є красивими.Який відсоток розумних серед красивих?

Ответы на вопрос

Отвечает Конева-Поплавских Марина.

Пусть x умных и красивых (одновременно)

Тогда умных всего \frac{x}{25\%}=\frac{x\cdot100}{25}=4x, а красивых всего 4x-0,4\cdot4x=4x-1,6x=2,4x (на 40% меньше, чем умных).

Тогда умных среди красивых \frac{x}{2,4x}\cdot100=\frac{100}{2,4}=\frac{1000}{24}=41\frac23\%