У Софії було 26 фломастерів, а у Рити — 32. Скільки ^ фломастерів булоуДіни, якщо у трьох дівчаток

разом було 94 фломастери? Скорочений та повний розвязок задачі.

Ответы на вопрос

Отвечает Katigrobova Nika.
94-26-32=36 шт. скорочений.            1) 26+32=58 у Софии и Риты                                                                                      2) 94-58=36 у Дины
Отвечает Пикулев Сергей.
Кажеться треба 94-32-26=36