Відстань між двома містами на місцевосці дорівнює 720 км. Яка відстань між ними на карті, якщо

карта має масштаб 1:9000000

Ответы на вопрос

Отвечает Ведяков Евгений.

Ответ:

8 sm

Пошаговое объяснение:

l=720/9000000=72/9/100000=0,00008 km=8 sm