Прямокутник має таку ж площу що і квадрат зі стороною 7 см. якою є довжина прямокутника якщо його

ширина 2см

Ответы на вопрос

Отвечает Омельчук Юля.
1) 7 * 7 = 49 (кв.см) - площу квадрата
2) 49 : 2 = 24,5 (см) - довжина прямокутника
Ответ: 24,5 см - довжина прямокутника.