За 2 год 8 юннатів зробили 48 годівниць для птахів порівну кожний! Скільки годівниць може зробити

один юннат за 5 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Қожағұл Нұрсултан.

8 юннатів- 48г. за 2 год.

1 юннат - ? г. за 5 год.

1) 48 : 8 = 6 (г.)- 1 юннат за 2 год.

2)6 : 2 = 3 (г.)- 1 юннат за 1 год.

3)3 * 5 = 15 (г.)

Відповідь: за 5 годин юннат  виготовить 15 годівничок.