Вісім бігунів бігли в одному забігу і фінішували, відстаючи один від одного на секунду. Який

результат показав останній бігун, якщо перший пробіг дистанцію за 20 секунд?

Ответы на вопрос

Отвечает Улдарбек Мерей.

8-1=7-бегунов осталось не считая финишиста

20+7=27(сек)пришел 8-ой финишист