Площа прямокутної ділянки 800 метрів квадратних,а ширина 20метрів.наскільки довжина ціеї

ділянкибільша ніж її ширина.

Ответы на вопрос

Отвечает Пентегов Сергей.
S = A · B
S= 800
A= 20
B=S/A=800/20=40 метрів квадратних.