Гүлшоғында 5 қалампыр гүлі, 13 түймедағы гүлі және бірнеше раушан гүлі бар. Егер гүлшоғында барлығы

27 гүл болса, ондағы раушан гүлі барлық гүлдердің қандай бөлігі?

Ответы на вопрос

Отвечает Баляев Саша.
Калампыр-5
туймедак-13
барлыгы-27
раушан -?
27-(13+5)=9 (г)
Жауабы:9 раушан гули
Отвечает Вишня Кристина.
Шешуі:27-(13+5)=27-18=9 9 дан 3 бөлігі