При якому значенні у значення виразу 8у+2 більше ніж значення виразу 5у+3 в 5 рази?. помогите


Ответы на вопрос

Отвечает Елизавета Лиза.

Ответ:

у= -13/17

Пошаговое объяснение:

Если 8у+2 в пять раз больше, чем 5у+3, то получится уравнение

8у+2=5(5у+3)

8у+2=25у+15

17у= -13

у= -13/17

Отвечает Петренко Алёна.

Оскільки, другий вираз менший від першого у 5 разів, то можемо написати рівняння:

8у+2=5(5у+3)

8у+2= 25у + 15

-17у= 13

у= -13/17

Відповідь: при у = -13/17, другий вираз менший від першого у 5 разів.