О 9 год ранку Незнайко вирушив із Квіткового міста в Сонячне пішки зі швидкістю 3,6 км\год.О 12 год

30 хв слідом за ним на всюдиході власної конструкції виїхали Гвинтик із Шпунтиком. Всюдихід рухався зі швидкістю 12 км\год і прибув у Сонячне місто одночасно з Незнайком?Скільки часу йшов Незнайко? Яка відстань між містами Квіткове і Сонячне?ПИШИТЕ С ПОЯСНЕНИЕМ)

Ответы на вопрос

Отвечает Бочарникова Ульяна.


12,5-9=3,5 (часа) - часов после выхода Незнайки выехал Шпунтик
3,6*3,5=12,6 (км) километров Незнайка успел пройти до выезда Шпунтика
12-3,6=8,4 (км/час) скоростью Шпунтик догоняет Незнайку
12,6/8,4=1,5 (часа) времени Шпунтик догонит Незнайку
3,5+1,5=5 часов  времени шел Незнайка
3,6*5=12*1,5=18 (км),расстояние между Цветочным и Солнечным городом

Ответ: 5 часов; 18 километров.