Задача 1045 робітник на верстаті обточував 1 кільце за 55хвилин а після вдосконалення верстата -

за 37 хвилин.На скільки менше часу витратить робітник на обточування п'яти кілець якщо працюватиме з такою самою продуктивністю

Ответы на вопрос

Отвечает Калугин Дмитрий.
1)55-37=18(хв)
2)18*5=90(хв)

2 способ
1)55*5=275(хв)
2)37*5=185(хв)
3)275-185=90(хв)
Відповідь: Робітник витратить на 90 хвилин менше часу на обточування п*яти кілець