1.а.Знайдіть найбільший спільний дільник чисел а = 2×5×7 i b=2×3×5. б.НСД(260,650,120)=? 2. Дано

а=3×5×11,b=2×3×3×7,c=3×7×7×11.Знайдіть НСК (a,b,c)

Ответы на вопрос

Отвечает Рудская Наташа.
НСД=2*5=10
_________________
260=2*2*2*5*13
650=2*5*5*13
120=2*2*2*3*5
НСД=2*5=10
________________
НСК=3*7*7*11*2*3*5=48510