На трьох деревах сиділо 36 ворон. Коли з першого дерева на друге перелетіло 6 ворон, а з другого на

третє- 4 ворони, то на всіх трьох деревах ворон стало порівну. скільки ворон сиділо на кожному дереві?

Ответы на вопрос

Отвечает Лісевич Христя.


1) 36:3=12(ворон стало на каждом дереве)

2) 12-4=8(ворон было на третьем дереве)

3) 12-2=10(ворон было на втором дереве)

4) 12+6=18(ворон было на первом дереве)