У господарстві Старого Мака один кінь 2 корови 3 свині. Скільки корів докупити зображення усіх

тварин стало вдвічі більше ніж корів

Ответы на вопрос

Отвечает Кулагин Сергей.
1+2+3=6
Это сума всех животных
2+2=4
Это сума коров
4+1+3=8
Это сума всех животных 2
8:4=2