Із села А в село В, відстань між якими дорівнює 24 км, виїхав перший велосипедист. Через 15 хв

після цього із села В в село А виїхав другий велосипедист. Вони зустрілися через 1 год після виїзду першого велосипедиста. Знайдіть швидкість кожного велосипедиста, якщо перший з них проїжджає за 2 год на 6 км менше, ніж другий - за 3 год.

Ответы на вопрос

Отвечает Выучейский Никита.
Х-скорость велосипедиста из А
у-скорость велосипедиста изВ
{x+3y/4=24⇒4x+3y=96
{2x-3y=6
прибавим
6х=102
х=102:6
х=17км/ч скорость велосипедиста из А
34-3у=6
3у=28
у=9 1/3км/ч скорость велосипедиста из В