Усі хлопці клласу взяли участь у шкільних змаганнях.1/6 частина хлопців грала у футбол, 15% у

баскетбол, 25% стрибали у довжину,, а решта бігали. Визначте на скільки ( На яку частину) бігунів було більше або менше, ніж 1) Футболістів 2) баскетболістів

Ответы на вопрос

Отвечает Майоров Игорь.
ДАНО
Ф = 1/6 - футболистов
Б = 15% - баскетболистов
Д - 25% - в длину
РЕШЕНИЕ
1) Вычисляем БЕГУНОВ - остальные.
Б = 1 - 1/6 - 0,15 - 0,25 = 5/6 - 4/10 = 13/30 ~0.433 = 43,3%
2) Футболистов МЕНЬШЕ на 
43,3% - 15% = 28,3%  - ОТВЕТ 1
3) Баскетболистов МЕНЬШЕ на 
43,3 - 25 = 18,3% - ОТВЕТ