Пшеницю засіяно 240 га що становить 4/5 усього поля. знайдіть площу поля


Ответы на вопрос

Отвечает Давыд Кирилл.
240га= 4/5поля; значить все поле 5/5частин; 240:4=60га це 1/5частина, таких в нас 5частин; значить 60•5= 300га площа всього поля. ________________. Або так 240:4/5=240• 5/4= 60• 5/1= 300га
Отвечает Кибешова Алиса.
240 : ( 4/5 ) = 300 ( га ) площадь поля