для царя гороха виготовили нову корону зи сплаву який складався з 7 частин золота и 5 частин

платини.скильки кожного металу було взято якщо маса корони доривнюе 2 кг 460 г

Ответы на вопрос

Отвечает Кувайцев Егор.

1)7+5=12 частин вся корона

2)2460:12=205 г на одну частину

3)7*205=1435 г =1кг 435г золота

4)5*205=1025 г=1кг025 г платина

========================================