"діти зібрали25 кг яблук.5 кг яблук вони зїли,з 6 кг мама зварила компот,а з решти повідло.скильки

кг яблук використала мама на повідло?"

Ответы на вопрос

Отвечает Кожабаев Канагат.
25-5=20(кг)-залишилось пїсля того як вони зїли
20-6=14(кг)
Ответ:14 кг яблук мама використала на повїдло