Дуже потрібно вирішити систему рівнянь методом підстановки. Оціню дуже добре)) ( поряд з системою

написані числа, які повинні бути у відповіді), дякую❤️

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.
\begin{cases}2x+3y+z=4\\2x-y+2z=16\\4x+3y+5z=26\end{cases}\Rightarrow\begin{cases}z=4-2x-3y\\2x-y+2(4-2x-3y)=16\\4x+3y+5(4-2x-3y)=26\end{cases}\Rightarrow\\\Rightarrow\begin{cases}z=4-2x-3y\\-2x-7y+8=16\\-6x-12y+20=26\end{cases}\Rightarrow\begin{cases}z=4-2x-3y\\2x+7y=-8\\x+2y=-1\end{cases}\Rightarrow\\\Rightarrow\begin{cases}z=4-2x-3y\\2(-1-2y)+7y=-8\\x=-1-2y\end{cases}\\\\2(-1-2y)+7y=-8\\-2-4y+7y=-8\\-2+3y=-8\\3y=-6\\y=-2\\\begin{cases}x=3\\y=-2\\z=4\end{cases}