Майстер за 8 годин виготовив 48 деталей, а учень за 4 години 8 таких деталей. У скільки разів

більше деталей виготовлено за одну годину майстер ніж учень.

Ответы на вопрос

Отвечает Горский Иван.
1)48÷8=6(д)-майстер за 1 год;
2)8÷4=2(д)-учень за 1 год;
3)6÷2=3(рази)-більше.
Відповідь:У 3 рази більше деталей виготовив майстер за 1 годину,ніж учень.