Відстань між двома селами 48 км . З одного села їхав велосипедист. Одночасно назустріч йому з

іншого села виїхав гусеничний трактор. Швидкість велосипедиста 14 км/год, а трактора 10 км/годю Через скільки годин вини зустрінуться?

Ответы на вопрос

Отвечает Панченко Ксения.

1) 14 +10 =24 ( км/ ч) -средняя скорость

2) 48 : 24 =2 ( ч) - время 

Ответ: через 2 ч они встретятся.

************************************************************************************************************