Побудуй прямокутник зі сторонами 6 і 3 см.Проведи лінію так,щоб утворилося два квадрата.Знайди

периметр прямокутника і периметр квадрата.

Ответы на вопрос

Отвечает Поліщук Віка.
Периметр прямоугольника Р=(6+3)*2=9*2=18 (см)
Периметр квадрата Р= 3*4=12 (см)