Запишіть за допомогою чотирьох цифр «2», знаків дії і, можливо, дужок — числа 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6,

8, 9, 10.

Ответы на вопрос

Отвечает Шпига Вадим.

2+2-2-2=0

2-2+2:2=1

2:2+2:2=2

2+2-2:2=3

2+2+2-2=4

2+2+2:2=5

2*2*2-2=6

2*2+2+2=8

22:2-2=9

2*2*2+2=10