Помогите решить одна сторона прямокутника утричі більша за іншу його сторону.знайдіть сторони

прямокутника,якщо його периметр дорівнює 64 см

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопьева Ника.
Нехай одна сторона прямокутника х см, тоді друга сторона 3х см, Периметр сума всіх сторін P = 2(a + b), P = 2( x + 3x), P = 8x,
8x = 64, 
x = 64 : 8,
x = 8
Відповідь: одна сторона 8 см, друга 3·8 = 24 см