ВІдстань до протилежного берега лісового озерця плавець подолав за 12 хв. Рухався він зі швидкістю

50 м/хв. На скільки метрів за хвилину зменшилася швидкість плавця, якщо на зворотній шлях він витратив 15 хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Макаренко Елена.
50*12=600м 600/15=40м/с 50-40=10м/с відповідь : 10 м /с