Довжина прямокутникана 2 см більша ніж ширина. Периметр 20м. Обчисли його довжину і ширину?


Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Никита.
Х ширина
х+2 длина
(х+х+2)*2=20
2х+2=10
2х=8
х=4 см ширина
4+2=6 см длина