Ойлаған санды 10-ға кемітсе; 36-ның 9-ға бөлəндісіне тең сан шығады. ойлаған сан неге тең?


Ответы на вопрос

Отвечает Батхаев Вова.
X-10=36÷9
X-10=4
X=4+10
X=14 осылай деп ойлаймын