4-5/9 8-7/12 5-3 целых 3/8 4-3 целых 5/9


Ответы на вопрос

Отвечает Павловец Кирилл.
4-5/9= число 4 розкладаємо на 3 і 1 , одиницю записуємо дробом зі знаменником 9 вийде 3+9/9 - 5/9= 3цілих 4/9
8-7/12= таксаме козкладаємо  8 на 7+1 ,  одиницю записуємо дробом зі знаменником 12 буде  7+12/12  -7/12=  7цілих 5/12
5 -3 3/8 =число 5 розкладаємо на 4 і 1 , одиницю записуємо дробом зі знаменником 8  4 +8/8   буде 4+8/8 -3 3/8 = 4-3 + 8/8-3/8= 1 5/8
4 - 3 5/9 = число 4 розкладаємо на 3 і 1 , одиницю записуємо дробом зі знаменником 9   3 +9/9   буде 3+9/9 -3 5/9 = 3-3 + 9/9-5/9= 4/9