Число, 3\4 которого равны 150. как это решать? пожалуйста, объясните!


Ответы на вопрос

Отвечает Веснина Олеся.
Невідоме число приймаємо за х 3/4 якого = 150, це означає , що ціле число розділили на 4 частини і взяли 3  звідси складаємо рівняння 
х/4*3=150
х=150*4/3
х=600/3
х=200
перевіряємо   200/4*3=150