Мама придбала 18 зошитів,з них 5 зошитів у лінію.7 шошитів у косу лінію і кілька зошитів в

клітинку.скільки зошитів у клітинку придбала мама?"

Ответы на вопрос

Отвечает Османова Эмине.
18 - (5+7)= 6 
6 зошитів в клітинку придбала мама

Отвечает Вовна Алексей.
18-(7+5)=6(з.) - в линию.