Поїзд проїхав 102 км , що становить 6/11 усього шляху . Яка довжина всього шляху ?


Ответы на вопрос

Отвечает Зыкова Анастасия.
102 : 6/11 = 187 (км) 

Ответ: 187 км
Отвечает Агаркова Виктория.
Ну якщо думати логічно, то тобі треба 102 км розділити на 6, для того аби діщнатись скільки км є в 1 частині. Якщо ми розділимо то вийде 17 км в одній частині. Частин залишилось 5. Тоді 17х5=85. Додамо 102+85=187.
Можна швидше: 102/6х11=187.