Перша бригада робітників переплела 546 книжок за 78 робочих годин. Друга бригада може переплести

таку саму кількість книжок за 91 годину. Скільки книжок переплетуть двібригади, працюючи разом 42 робочі години?

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Леонид.
546/ 78 = 7 книжок за годину 1 бригада546/ 91 = 6 книжок за годину 2 бригада7+ 6= 13 книжок разом за годину 13×42 = 546 книжки за 42 години