Учень за п'ять годин виготовляє на 49 деталей більше ніж майстер за три години. майстер за 1 годину

виробляє на 17 деталей більше ніж учень. визначте кількість деталей зроблених за годину учнем і майстром? Помогите пожалуйста!

Ответы на вопрос

Отвечает Несипбаев Ерхан.
Пишем такие уравнения.
1)  5*У = 3*М + 49 - на 49 шт больше.
2) М - У = 17 - за один час на 17 шт больше.
Преобразуем 2)
2а)  У = М - 17
Подставим в ур. 1)
3)   5*(М - 17) = 3*М + 49
Упрощаем
4)  5*М - 85 = 3*М + 49
Упрощаем
5) 2*М = 134
5а)  М = 134:2 = 67 шт/ч -  делает мастер - ОТВЕТ
6)  У = М - 17 = 67 - 17 = 50 шт/ч - делает ученик - ОТВЕТ