Автомобыль їхав 2 год зі швидкістю 66км на год Після цого йому залишилося пройхати відстань у 3

рази більше ні та яку він проїхав.Яку відстань мав проїхати автомобіль. ПАЖЕРТВУЮ 65 балав ПАЖАЛУСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Размыкин Арсений.
1)66*2=132км-проехал за 2 часа.
2)132*3=396км-осталось проехать.
3)132+396=528км-должен проехать.